Warunki współpracy

Naszą współpracę rozpoczynamy od spotkania na którym określamy jacy pracownicy są potrzebni, zakres ich pracy i obowiązków oraz uściślamy wszystkie kwestie w wynikające z naszej  współpracy oraz odpowiadamy na nurtujące pytania.

Następnym etapem jest wycena roboczogodziny za danego pracownika oraz przewidywany czas przyjazdu do Polski. Po ustaleniu warunków z Pracodawcą, rozpoczynamy proces sprawdzania pracownika do Polski, wymaga to załatwienia wszelkich pozwoleń ,wiz itp.

Po przyjeździe wszyscy pracownicy przechodzą badania przedwstępne dla wymaganego stanowiska oraz przechodzą szkolenie BHP. Badania oraz szkolenia są wykonywane natychmiastowo co pozwala zaoszczędzić czas i dostarczyć pracowników jak najszybciej.

Z kompletem dokumentów(Paszport wraz z kopią, szkolenie BHP, badania, wiza) pracownicy są kierowani do miejsca zakwaterowania, po czym zapoznajemy ich z dojazdem do miejsca pracy.

Posiadamy własne mieszkania oraz hostel na 300 miejsc noclegowych.  Zapewniamy również transport bezpośrednio z hostelu do zakładu pracy naszymi autobusami.

W umówionym dniu przekazujemy pracowników gotowych do pracy.

Oferujemy całodobową pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów z pracownikami.

Aby dowiedzieć się więcej o tym jak możemy rozpocząć współprace, użyj formularza kontaktowego, zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

    • en
    • ru
    • de
    • cs